Çetineller İlköğretim Okulu Bilgileri Torbalı İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çetineller İlköğretim Okulu Bilgileri Torbalı İzmir konusu Çetineller İlköğretim Okulu Hakkında - Çetineller İlköğretim Okulu Tanıtım - Çetineller İlköğretim Okulu Resimleri - Çetineller İlköğretim Okulu İletişim

Çetineller İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Arsası; Torbalı'nın köklü ailelerinden Çetineller ailesi tarafından bağışlanan okulumuz,İl Özel İdaresi tarafından yaptırılmış olup, 12.02.2001 tarihinde eğitim öğretime açılmıştır.

DERSLİK SAYISI:
    24 sınıf,2 ana sınıfı,1 rehberlik servisi,1 revir,2 BTS(bilgisayar teknoloji sınıfı),1 iş teknik atölyesi,1 fen laboratuarı,1 kapalı spor salonu(spor salonu,toplantı salonu,tiyatro salonu, çeşitli etkinliklerde kullanılmaktadır.)1 kütüphane,kantin ve yemekhane ile modern yapısıyla eğitim öğretim faaliyetine hizmet etmektedir.

KADROMUZ:
    Okulumuzda 1 müdür,2 müd.yrd.,1 rehber öğretmen,15 sınıf öğrt.22 branş öğrt.1 memur,2 hizmetli ile faaliyetini sürdürmektedir. Normal öğretim yapan okulumuz,her şubeden A-B-C olmak üzere bin(1000)i aşkın öğrencisi bulunmaktadır.

Çetineller İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Torbalı
    Okulun Telefonu: 232 853 26 76
    Okulun Faksı: 232 853 26 77
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi: İZMİR-TORBALI (Çetineller İlköğretim Okulu)
    Okulun E-Posta Adresi: cetineller_ioo@hotmail.com
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Çetineller İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş