Çerçili İlköğretim Okulu Mersin Erdemli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çerçili İlköğretim Okulu Mersin Erdemli konusu Erdemli Çerçili İlköğretim Okulu Hakkında - Çerçili İlköğretim Okulu Tanıtım - Çerçili İlköğretim Okulu Resimleri - Çerçili İlköğretim Okulu İletişim

ÇERÇİLİ İLKÖĞRETİM OKULU
    KURUM KODU 671549
    TELEFON NO 0(324) 534 70 40
    ADRESİ ÇERÇİLİ KÖYÜ / ERDEMLİ / MERSİN
    SEVİYESİ İLKÖĞRETİM 1. KADEME
    ÖĞRENİM ŞEKLİ NORMAL
    Okulun açılış tarihi 1963
    ÖĞRENCİ SAYISI 32
    ÖĞRETMEN SAYISI 2

TARİHÇE
    Okulumuz 1963 yılında yeni yapılan tek derslikli müdür odası ve araç gereç odası bulunan binada açılmıştır. 1985 yılında devlet köylü işbirliğiyle okulun hemen bitişiğine bir derslik ve bir müdür odası daha ilave edilerek 2 derslikli hale gelmiştir. Bugüne kadar 600'den fazla mezun vermiştir. Okulumuz Çerçili Köyü'nde ikamet eden ailelerin çocuklarına Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda eğitim - öğretim vermektedir. Şu anda 1.,2. ve 3. sınıflar okulda okumaktadır. 4. sınıftan yukarısı Koramşalı İlköğretim Okulu'nda taşımalı eğitim görmektedir. Okulumuzda şu anda 2 öğretmen kadrosu bulunmaktadır. 1. sınıf müstakil 2., ve 3. sınıf birleştirilmiş eğitim görmektedir.

İlçeye uzaklık 32 Km 'dir.Öğretmenlerin gidiş-geliş imkanı yok. Ancak lojman var.Güzel bir orman köyüdür.

İletişim

ÇERÇİLİ İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRLÜĞÜ
    Çerçili Köyü ERDEMLİ- MERSİN TEL:0324 5347040
    Mail1:671549@meb.k12.tr
    mail2:cercili@erdemli-meb.gov.tr

Daha fazla bilgi için WEB sitemiz; Tıklayın

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş