Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu Kayseri Develi

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu Kayseri Develi konusu Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu Hakkında - Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu İletişim - Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu Resimleri

Kayseri Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇAYLICA ŞEHİT JANDARMA ER ZEKİ ÖZBEK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ÇAYLICA KÖYÜ DEVELİ KAYSERİ
    Telefon Numarası: 3526326050
    Faks Numarası: 3526326050
    Web:KAYSERİ-DEVELİ (Çaylıca Şehit Jandarma Er Zeki Özbek İlköğretim Okulu)

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş