Çavuşlu İlköğretim Okulu Görele Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çavuşlu İlköğretim Okulu Görele Giresun konusu Çavuşlu İlköğretim Okulu Görele Giresun

Çavuşlu İlköğretim Okulu Giresun Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çavuşlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çavuşlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çavuşlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çavuşlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇAVUŞLU İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Çavuşlu llköğretim Okulu Görele/Giresun

Telefon Numarası: 4545230008
    Faks Numarası: 4545230008

Okul Müdürü Mustafa ASLAN' ın Mesajı

2008-2007 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemi hayırlı ve başarılı bir şekilde sone erdi. Bu dönem sonu itibariyle öğrencilerimizin, öğretmenlerinin de katkılarıyla başarılı bir dönem geçirdiği ancak bu başarının bizim için yeterli olmadığı, bunu daha da üst seviyeye çıkarmak için ikinci dönem daha fazla çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu amaçla İdare, öğretmen, öğrenci, veli ve diğer paydaşlarımızla işbirliği içinde çalışmalarımızı sürdürme azmindeyiz. Başarının sonunun olmadığının farkındayız ve ona göre kendimizi hazırlamaktayız.

Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/

okulweb.meb.gov.tr

www.webrehberi.biz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş