Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Yenipazar Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 15 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Yenipazar Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Yenipazar'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu Resimleri - Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu Hakkında

Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu Aydın Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çavdar Belen 60. Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ÇAVDAR BELEN 60. YIL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Çavdar Belen löo

Telefon Numarası:Bilgi Yok

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi:Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş