Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 17 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Hakkında - Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Tanıtım - Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Resimleri - Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu İletişim

Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1991-1992 Öğretim Yılında tek katlı 5 Sınıflı Çatalhüyük İlkokulu adıyla Öğretime başladı.1998 Yılında bir kat ilave yapılarak 8 yıllık Çatalhüyük İlköğretim Okulu oldu.2003 yılında Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İ.Ö.Okulu adını aldı.Devamlı göç alan bir Mahalle olmasın dan dolayı sınıflarımızın kalabalıklaşması sebebiyle Dünya Bankası tarafından 8 Derslik bir ek bina yapıldı.2007-2008 Öğretim Yılından itibaren 2(İki) binada da Öğretime devam etmektedir.

Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇATALHÜYÜK MUNİSE LÜTFİ ONAT İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Çatalhüyük Mah. Alayköşkü Sk. Karatay/Konya
    Telefon Numarası: 3323596665
    Faks Numarası: 3323596665
    E-mail Adresi:
    mlutfionatioo@gmail.com
    Web Adresi: - http://catalhuyukmlonat.meb.k12.tr

Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş