Çarşıbaşı İlköğretim Okulu Çarşıbaşı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çarşıbaşı İlköğretim Okulu Çarşıbaşı Trabzon konusu Çarşıbaşı İlköğretim Okulu Hakkında - Çarşıbaşı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çarşıbaşı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çarşıbaşı İlköğretim Okulu Resimleri

Çarşıbaşı İlköğretim Okulu Trabzon Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
    Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çarşıbaşı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çarşıbaşı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çarşıbaşı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çarşıbaşı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇARŞIBAŞI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ÇARŞIBAŞI İLKOĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 4628213016
    Faks Numarası: 4628213016

Kurumun Misyonu :

Yaklaşık 616 öğrencili okulumuzda 35 öğretmenimiz ve velilerimizle birlikte bugün kadar teknolojiden yararlanmaya çalıştık.Anadolu öğ.liseleri dahil her yıl ortalama(Son 5 yıl) 11 civarında OKS SONUCU BİR ÜST ÖĞRETİM KURUMLARINA ÖĞRENCİ yerleştirdik.Spor faaliyetlerinde son 5 yılda 3 kez küçük erkekler voleybol finalinde son 8 takım arasına katıldık.2 kez Türkiye 4.cüsü olduk.Her türlü sosyal ve kültürel faaliyetlere katıldık.Katılmaya davam etmekteyiz.

Kurumun Vizyonu:

Önümüzdeki 5 yıl içinde Atatürk İlke ve İnkilapları doğrultusunda temelinde öğrenci olan,çevresinde aile,okul,öğretmen,sivil toplum kuruluşları ve diğer birimler olarak işbirliği içinde geleceğin aydın kişilerini yetiştirmek olacaktır.Bunları yaparken milletimizin örf ve adetlerini dikkate alarak Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalmasını temin etmek en büyük hedefimizdir.

Elde Edilen Başarılar:

2001/2002,2002/2003,2003/2004 öğretim yıllarında üst üste 3 kez küçük erkekler voleybol Türkiye finali oynanmıştır.2-iki kez Türkiye 4.cülüğümüz vardır.her yıl öğrencilerimizin hazırladıkları resim/Teknoloji sergileri açılmakta,yıl sonu geceleri tiyatro,skeç ve müzik,şiir ağırlıklı olarak ifa edilmektedir.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş