Çamlıyurt İlköğretim Okulu Yomra Tabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çamlıyurt İlköğretim Okulu Yomra Tabzon konusu Çamlıyurt İlköğretim Okulu Hakkında - Çamlıyurt İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çamlıyurt İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çamlıyurt İlköğretim Okulu Resimleri

Çamlıyurt İlköğretim Okulu Trabzon Yomra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çamlıyurt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çamlıyurt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çamlıyurt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çamlıyurt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇAMLIYURT İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Çamlıyurt Köyü
    Telefon Numarası: 4623434364
    Faks Numarası: 4623434364

Kurumun Misyonu :

Fiziki alt yapısı, bütün çalışanları, öğrencileri ve diğer paydaşları ile pırıl pırıl, eğitim öğretim kalitesi bakımından ilçemizin önde gelen okullarından birisi olabilmek.

Kurumun Vizyonu:

1-Ezberci değil, öğrenmeyi öğrenmiş kişiler yetiştire- bilmek. 2-Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önüne alarak, onları yetenekleri doğrultusunda yönlendirebilmek ve yetiştirebilmek. 3-Ne istediğini bilen, kendi ayakları üzerinde durabilen özgür bireyleri topluma kazandırabilmek. 4-Çalışanların, çalıştıkları ortamda bir arada bulunmaktan mutlu oldukları bir kurum olabilmek. 5-Daha temiz, daha güzel bir çevreyi meydana getirebilmek için çevreye model olabilmek. 6-Bütün çalışanları, öğrencileri, velileri ve diğer paydaşları ile saygı, sevgi, hoşgörü, karşılıklı anlayış, güven ve dayanışma içinde olabilmek. 7-Gelecekte daha kaliteli bir eğitim öğretim için sağlam bir alt yapı oluşturabilmek. 8-Çevremizin kültür merkezi olabilmek

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş