Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir konusu Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Hakkında - Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Tanıtım - Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Resimleri - Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu İletişim

Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

H.Murat Atılgan’ın girişimleriyle, daha sonra Mili Eğitim Müdürlüğü ile Bayındırlık Müdürlüğünün iş birliği ile 4 temmuz 1972 de başlanılıp 15 şubat 1973 de öğretime ilkokul olarak başlamıştır.Çevrenin ihtiyacı üzerine okulumuzun 2. katı ortaokul olarak 10.11.1984 de açılmıştır. Okulun 2. binası 20.06.1988 de tamamlanarak 24.10.1988 de açılmıştır. 2. bina 20.09.1988 de Ticaret Odası Orta Okulu adını almıştır. Çamlıca İlkokulu ve Ticaret odası Orta okulu 1992/93 Eğitim Öğretim Yılı başında birleştirerek Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu olarak İlköğretim okuluna dönüştürülmüştür.

Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Tepebaşı
    Okulun Telefonu: 2223402121
    Okulun Faksı: 2223402122
    Okulun Adresi: ÇAMLICA M.OKUMUŞLAR S. NO:1 Tepebaşı Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://okulweb.meb.gov.tr/26/01/288610/Okulumuz.html
    Okulun E-Posta Adresi: 968707@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: EYYÜP MUTLU
    Okulun Öğretmen Sayısı: 35
    Okulun Öğrenci Sayısı: 605
    Okulun Derslik Sayısı: 27
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuza ,siyah 3,kırmızı 17 ve 38 numaralı halk otobüsleri ile kırmızı 16 numaralı minübüslerle ulaşım sağlanmaktadır.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Çamlıca Ticaret Odası İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş