Çamlı İlköğretim Okulu Mersin Erdemli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çamlı İlköğretim Okulu Mersin Erdemli konusu Erdemli Çamlı İlköğretim Okulu Hakkında - Çamlı İlköğretim Okulu Tanıtım - Çamlı İlköğretim Okulu Resimleri - Çamlı İlköğretim Okulu İletişim

ÖĞRETİM ŞEKLİ : NORMAL
    ÖĞRENCİ SAYISI : 120
    LOJMAN : YOK
    ÖĞRETMEN SAYISI : 10
    İLÇEYE UZAKLIĞI : 25 KM
    ISINMA DURUMU : SOBA
    ŞUBE SAYISI : 8
    ANA SINIFI : VAR
    GÖREV YAPAN PERSONEL : 1 Müdür, 5 Sınıf Öğretmeni, 1 Türkçe Öğretmeni, 1 Matematik Öğretmeni, 1 İngilizce Öğretmeni, 1 Ana Sınıfı Öğretmeni

Okulumuzun Tarihçesi
    Okulumuz, ilköğretim okulları projesi kapsamında yapılmış olup günümüze kadar üç tane okul değiştirmiştir. Birinci okul 1942 yılında toprak örme şeklinde yapılmıştır. Fakat okulun yolu olmadığı için 1967 yılında prefabrik ikinci bir okul yapılmıştır. İkinci okul kullanılamaz hale geldiğinden ve bahçesi dar olduğundan dolayı 1986 yılında üçüncü bir okul yaptırılmıştır. Son olarak 2001 yılının şubat ayında okulumuz açılmış olup iki katlıdır. 8 derslik, 1 ana sınıfı 1 Fen Laboratuarı, 1 Bilgi Teknolojileri Sınıfı, 1 Okuma salonu, 1 yemekhane, 1 Araç-gereç odası, 1 Öğretmenler odası, 1 müdür odası ve kız � erkek wc lerinden oluşmaktadır. Okulumuz taşıma merkezi olup Çamlı Köyü Ohut Mevkii ve Fakılı köyü öğrencileri okulumuza taşınmaktadır.

Okulumuzun Resimleri

İletişim

Çamlı İlköğretim Okulu

Çamlı Köyü / Erdemli / MERSİN

Tel: 0 (324) 528 21 67

Web:
    http://camli.meb.k12.tr

e-posta: 671550@meb.k12.tr

Daha fazla bilgi için WEB sitemiz; Tıklayın

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş