Çambaşı Şh.Jan.Ast.Orhan Sancar İlköğretim Okulu Çaykara Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çambaşı Şh.Jan.Ast.Orhan Sancar İlköğretim Okulu Çaykara Trabzon konusu Çaykara Çambaşı Şh.Jan.Ast.Orhan Sancar İlköğretim Okulu - Çambaşı Şh.Jan.Ast.Orhan Sancar İlköğretim Okulu Hakkında - Çambaşı Şh.Jan.Ast.Orhan Sancar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çambaşı Şh.Jan.Ast.Orhan Sancar İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çambaşı Şh.Jan.Ast.Orhan Sancar İlköğretim Okulu Resimleri

Çambaşı Şh.jan.ast.orhan Sancar İlköğretim Okulu Trabzon Çaykara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çambaşı Şh.jan.ast.orhan Sancar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çambaşı Şh.jan.ast.orhan Sancar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çambaşı Şh.jan.ast.orhan Sancar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çambaşı Şh.jan.ast.orhan Sancar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇAMBAŞI ŞH.JAN.AST.ORHAN SANCAR İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Çambaşi Köyü Çaykara-Trabzon

Telefon Numarası: 4626265311
    Faks Numarası: 4626265311

Kurumun Misyonu :

Karşılaştığı problemlere akılcı çözümler üreten,bağımsız ve demokratik düşünebilen,çağdaş yöntem ve tekniklerle eğitilmiş ,yenilikçi ve değişime açık düşünce yapısına sahip,vatan ve millet sevgisiyle yetişmiş ,bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

Kurumun Vizyonu:

Öğrencilerimizin zeka ve kabiliyet düzeyleri ölçüsünde, çağdaş yöntem ve tekniklerle öğrencilerimizi her yönden en üst düzeye çıkararak, toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş