Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon konusu Düzköy Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu - Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu Hakkında - Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu Resimleri

Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu Trabzon Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çal Çeşmeler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇAL ÇEŞMELER İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ÇAL ÇEŞMELER İLKOĞRETİM OKULU
    Telefon Numarası: 4628137038

Okulumuz şehir merkezine 45 km, düzköy ilçe merkezine 7 km uzaklıktadır.Okulumuzda 2 sınıf öğretmeni 1 okul öncesi öğretmeni vardır.
    Okulumuz 2 katlı olup müdür odası, kütüphane,öğretmenler odası, arşiv, malzeme odası, 1 anasınıfı ve 5 derslik mevcuttur.

Kurumun Misyonu :

Biz bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onları bilgili ve becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için biz varız.

Kurumun Vizyonu:

İstiyoruz ki Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. İstiyoruz ki Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. İstiyoruz ki.Okulumuzda hem öğretenler hem de öğrenenler endişeleri olmasın. İstiyoruz ki Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş