Çalınan Msn Adresini Geri Almak- Msn Adresim Çalındı Nasıl Geri Alırım Diyorsanız

'Msn Ve Mail Yardım' forumunda Siraç tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çalınan Msn Adresini Geri Almak- Msn Adresim Çalındı Nasıl Geri Alırım Diyorsanız konusu
    MSN ADRESİM ÇALINDI NASIL GERİ ALIRIM
    MSN ADRESİM HACKLANDI NASIL GERİ ALIRIM ŞİFREMİ
    MSN ŞİFRESİ GERİ ALMA
    ÇALINAN MSN ADRESİNİ GERİ ALMA RESİMLİ ANLATIM

Msn Adresiniz Çalınırsa Üzülmeyin Geri Alabilirsiniz (RESİMLİ ANLATIM)

https://accountservices.passport.net/?lc:1055 bu adrese giriyoruz.
    .[​IMG]
    .[​IMG]
    Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim.

. Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.
    burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!
    Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .

2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.

Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerler…

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.
    Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak ....

2. DilzaR

DilzaR Üye

emegine saglik. bilgilendirdigin icin saol. msn adresim calinirsa denerim (;

3. basa-belas42

basa-belas42 Yeni Üye

öncellikle iyi aksamlar!malesef biraz önce msn adresim calindi resimde gösterildiig gibi yapmaya calisiyorum fakat yapamadim acaba yardimci olabilirmisiniz:(!!Simdiden cok tesekkürler

4. Siraç

Eğer İlk Kayıt Olurkenki Bilgilerini Hatırlıyorsan Onları Resimde Anlatıldığı Şekilde Yaz.Eğer Bilgilerin Doğru İse Sana Şifreni Yollarlar.

5. basa-belas42

basa-belas42 Yeni Üye

sorunda orda zaten...blgilerimi hatirlamiyorum cünkü adresim oldukca eski ve resimde anlattildigi gibi yaparsam da ancak 3 adima kadar ilerliyebiliyorum:emlaugh:

6. Siraç

o zman alman biraz zor eğer msn ni kıran kişiyi tanıyorsan onu bi şekilde ikna etmeye çalış geri al

Son düzenleme: 9 Aralık 2010
  7. basa-belas42

basa-belas42 Yeni Üye

güzel konusuyorsunda bunun icin cok gec!!!ya baska bi adresimi kaptirmistim sitelerden birinde yardim eden biri olmustu yine hatirlamiyordum ama aldi...belki yine olur diye düsünmüstüm ama en iyisi bi bardak su icip...yeni adres aramaya bakmak..:(

8. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Emeğine Sağlık...

9. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürler

10. schekerman

schekerman Yeni Üye

report a problem with MSN messenger<<<seçeneği çıkmıyor ki o adreste:( msn adresim çalındı ama kimse girmiyormuş kimseye bişey yazılmamış:( yardım lütfen..

11. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ağustos 2010
  12. essot

essot Yeni Üye

msn çalındı hangi yolu denesem alamıorum :( yardımcı olabilirmisinz lütfen

esra

Bu Sayfayı Paylaş