Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu Nevşehir Derinkuyu

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu Nevşehir Derinkuyu konusu Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu - Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu Hakkında - Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu Tanıtım - Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu İletişim - Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu Resimleri

Okulumuz 1939 yılında hizmete girmiş.....

Okulumuz, 1939 yılında Çakıllı Köyü'nde tahsis edilen bir köy odasında eğitim-öğretime başlamıştır. Öğrenci sayısının artması üzerine 2 sınıf, 1 idare odası ve lojman yapılmış, daha sonraki yıllarda ise 5 derslikli bir okul haline dönüştürülmüştür.
    Yeni bina ise 1986 yılında yapılmış olup, içerisinde 6 derslik, 1 müdür odası ve 1 öğretmenler odası bulunmaktadır. 1998 yılında temel eğitimin 8 yıla çıkması dolayısı ile eski bina onarılarak 3 derslik ve 2 lojman yapılmıştır.
    Okulumuz bünyesinde bu yıl tamamlanacak olan yeni bina ile birlikte 8 sınıf, 1 anasınıfı, 1 labaratuvar, 1 akıllı tahta sınıfı ve 1 bilgi teknoloji sınıfı olacaktır.. Okulumuzda 250 kayıtlıöğrenci bulunmaktadır

Adres:Şehit Ali Güven Cad. No:48 Derinkuyu/NEVŞEHİR
    Tel:0 384 3813020 3813097 3813607
    Faks:0 384 3813097
    Çakıllı Şht.kasım Poyraz İlköğretim Okulu

Bu Sayfayı Paylaş