Çağdaş Yaşam-N.Kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Büyükçekmece

'İstanbul Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 24 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Çağdaş Yaşam-N.Kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri İstanbul Büyükçekmece konusu Çağdaş Yaşam-N.Kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Çağdaş Yaşam-N.Kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Çağdaş Yaşam-N.Kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu Resimleri -Çağdaş Yaşam-N.Kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu İletişim

Çağdaş Yaşam-n.kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu İstanbul Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çağdaş Yaşam-n.kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çağdaş Yaşam-n.kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çağdaş Yaşam-n.kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çağdaş Yaşam-n.kamuran Emiroğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ÇAĞDAŞ YAŞAM-N.KAMURAN EMİROĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BARIŞ MAHALLESİ ADNAN KAHVECİ CADDESİ,BEYLİKDÜZÜ/B.ÇEKMECE/İSTANBUL
    Telefon Numarası: 2128737138
    Faks Numarası: 2128737139

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş